Takie tam

Witam serdecznie. Gdańsk zasypany. Jeszcze dwa dni temu świeciło słońce, w powietrzu było czuć wiosnę, a tu nagle taka diametralna zmiana pogodny. Ale nic jeszcze trochę i będzie wiosna, a jak wiosna to i zmiany. Ja stawiam na kuchnie. Chcę zmienić kolor kafli i ścian. Tak, chce je pomalować na biało farbą specjalną do malowania kafli, nie wiem czy dobry pomysł i nie wiem jaki będzie efekt końcowy. I dlatego też w ostatnim czasie, oglądam i czytam dużo blogów z nadzieją, że ktoś mi coś doradzi w tym temacie. Jeśli macie doświadczenie z malowaniem kafli, piszcie, będę bardzo wdzięczna. Farba firmy Flugger już kupiona, tylko brakuje mi odwagi, żeby rozpocząć kuchenną rewolucję.
W tych moich poszukiwaniach znalazłam bardzo fajny dom. Cały jest w bieli, jedynie ciepłych akcentów dodają drewniane stoły, krzesła i piękne dywany. Bardzo mi się podoba.Zdjęcia są ze strony http://svenskamaklarhuset.se

Pozdrawiam Magda


Komentarze

  1. O rajusiu jakie wysokie pomieszczenia! Podoba mi się ten dom, pokoje "pootwierane" z jednego do drugiego. Mnóstwo przestrzeni... Za te kafelkowe obudowy kominków dałabym się zabić, przepiękne.... Aaaaa.... Piękny dom!

    Pozdrawiam - Magda

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne wnętrze! Taki kominek to ja bym mieć chciała...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty