Czerwcowe nowości

Czerwiec jest miesiącem gdzie pomału szykujemy się do letniego urlopu. Zmieniamy garderobę na nową, biegamy po sklepach w poszukiwaniu letnich sukienek i szałowych sandałów. Tak, ta gorączka mnie również dopadła. Fajnych butów i nowego świeżego zapachu szukałam prawie tydzień, ale się udało. Buty już są, czekają na gorące dni, a nowe perfumy już do mnie idą.
Kilka nowych rzeczy jest również w domu. Między innymi drewniane skrzynki po winie, które dostałam od pewnego miłego sprzedawcy z Lidla. Idealnie nadają się na gazety i są bardzo ładne.Pasiaste zasłony, które zanim powiesiłam to zostały skrócone ponad pół metra, a i tak są jeszcze na tyle długie, że leżą na podłodze.


Jest też nowy dywan w gwiazdki, który przeszedł prawdziwy chrzest po dwóch dniach leżenia. Został obgryziony przez sprawcę który na nim siedzi. Tak, zjadł go Teodor, jak był sam w domu. Myślałam że już dalsze swoje życie spędzi na dworze, przy budzie, przypięty do łańcucha. Ale wiedział biedaczek, że źle zrobił, więc mu wybaczyłam. A dywan pojechał na lifting i jakoś udało się go uratować.


Kilka małych drobiazgówI największy rarytasik na koniec. Drzwi które miały iść na spalenie. Są małe, zgrabne, jeszcze nie wiem co z nimi będzie. Na chwilę obecną ściągam z nich farbę. Efekt końcowy pokażę już niebawem.


Pozdrawiam

Magda

Wszystkich odwiedzających mojego bloga zachęcam do zamieszczania komentarzy, będzie mi bardzo miło.

Komentarze

  1. WSZYSTKIE NOWOSCI PIEKNE A HENRYS TO MA JUZ 5 LAT-BUZIAKI

    TESCIOWA.

    OdpowiedzUsuń
  2. No bardzo jestem ciekawa tych drzwi, bo są cudne! Może tablica do tego łądnego pokoiku? :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty