Sypialniane klimaty

Sypialnia to miejsce gdzie powinno być ciepło i przytulnie.To miejsce gdzie powinniśmy się czuć bezpiecznie, gdzie jesteśmy w stanie się zrelaksować, a przed wszystkim odpocząć. W takiej sypialni oprócz wygodnego łóżka, powinny znajdować się dodatki które stworzą odpowiedni klimat. Dodatki o których myślę to zapachowe świece, miękkie dywany, kolorowe narzuty, piękna pościel i lampiony. Najbardziej zbliżonym stylem o którym piszę to styl rustykalny, który jest ostatnio bardzo modny. Ale nie ma się co dziwić, ponieważ jest niesłychanie przytulny. We wnętrzach dominuje drewno,często bielone lub bejcowane, naturalne tkaniny oraz dodatki które wyglądają jakby były wyciągnięte z prawdziwej wiejskiej chaty. Oto kilka fajnych inspiracji:

Moja sypialnia nie do końca jest w stylu rustykalnym, ale lubią ją, a szczególnie wieczorem, gdy gra muzyczka, palą się świece, a ja leżę w łóżku z kubkiem gorącej czekolady i fajną książką.
O!! a to Teodor i poduszki mojego dzieła, wykonane metodą transferową, o tym jak je zrobić już wkrótce też napiszę.Miłego nadchodzącego tygodnia

Magda

Komentarze

  1. Tedi, jaki dojrzały ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. hehe, naprawdę? ja nie widzę tego, ale za to czuję po wadze, wiesz, że on już waży 6,5 kg

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty