Romantycznie i nostalgicznie...

....taki właśnie jest dom mojej koleżanki Pati i jej narzeczonego. Dom przeszedł gruntowny remont. Poprzednie wnętrza stały się przeszłością. Teraz jest oazą spokoju, ciepła i miejsca z którego naprawdę ciężko się wychodzi. Niestety nie dysponuję zdjęciami z przed rewolucji, która trwała kilka miesięcy i w której brałam bardzo zaangażowany udział duchowy. Pytałam się o każdy kupiony mebel, listwy, czy inne dodatki. Interesowało mnie wszystko, podejrzewam że Pati miała już dosyć tych moich trudnych pytań ;-) Ale efekt końcowy jest piorunujący. Miałam przyjemność gościć w ich domu kilka dni temu, zachwycałam się wszystkim jest naprawdę super. Była też doskonała okazja do tego, żeby nasze pieski się poznały i polubiły. Cel został osiągnięty, co widać na zdjęciach.

Ale na początku zapraszam do salonu, który jest podzielony na część jadalną i część wypoczynkową-telewizyjną. W części jadalnej jest duży,masywny stół,wygodne krzesła i dwie duże masywne lampy, które dają łagodne światło. Są eleganckie i podkreślają urodę wnętrza.
W części wypoczynkowej są kanapy serii Ektorp, co wiadomo nie od dzisiaj że są wygodne. Na oknach wiszą rolety i zasłony. Powieszone zostały około 30 cm nad oknem, co daje efekt podwyższonego sufitu, przez co pomieszczenie wydaje się wyższe niż jest w rzeczywistości. Pomysł super!!!
Kuchnia urządzona jest w stylu skandynawskim, jest jasna, przestrzenna, a białe kafle jak w paryskim metrze, dają dużo klimatu. Meble mają oryginalny układ, zamiast tradycyjnych szafek są kosze i półki na talerze. Zegar, roleta i inne dodatki tworzą piękną całość.

A to nasze szczęśliwe psy Granda i Teodor, chyba się polubiły ;-)

Było cudnie!!!

Magda

Komentarze

Popularne posty